Gündem:
Vasa Sigorta vatandaşı uyardı!
  MARKA VE PATENT VEKİLLERİ MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI 
30.06.2004 tarih ve 25508 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Türk Patent Enstitüsü Patent ve Marka Vekilleri Sınav ve Sicil Yönetmeliği gereğince;

Vekiller, aldıkları yetki kapsamında, yürüttükleri işler ile ilgili olarak kendi ihmalleri sonucu doğabilecek hatalardan ve bunların sonuçlarından sorumludurlar. Bu nedenle vekillere mesleki sorumluluk sigortası yaptırma zorunluluğu getirilmiştir.

VASA Sigorta; sicil kaydı yaptıran Marka ve Patent Vekillerine yönelik zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası’nda tüm Türkiye’de geçerli olmak üzere en uygun primler ile hizmet vermektedir.

YABANCI UYRUKLU KİŞİLER İKAMET İZNİ ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI

Yabancı uyruklu kişilerin ikamet izinlerini alabilmeleri için tüm aile fertlerini kapsayan sağlık sigortası yaptırmaları zorunlu hale gelmiştir. 11 Nisan 2014’de tarihinde yürürlüğe giren kanun ve 06.06.2014 tarihinde Hazine Müsteşarlığı tarafından yayınlanan “İkamet İzni Taleplerinde Yaptırılacak Özel Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge” (9/2014) doğrultusunda sağlık sigortası poliçesinin düzenlenmesi gerekmektedir.

VASA Sigorta; İkamet izni için gerekli olan Sağlık Sigortası’nda ayrıcalıklı hizmet sunarak Tüm Türkiye’de geçerli olmak üzere en uygun primler ile hizmet vermektedir.

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından anlaşmalı özel hastanelerde teminat altına alınan durumlarda SGK üzerinde çıkacak fark faturalarının ödendiği bir sistemdir. SGK çerçevesinde ilaç kullanımı hariç, Anlaşmalı Hastaneler tarafından hizmet verilebilen bütün durumlar Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçe kapsamındadır.

SGK’ ya bağlı kişiler, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Anlaşmalı Hastaneleri tercih ettikleri takdirde SGK katılım payı haricinde ekstra ödeme yapmak zorunda kalmadan hizmet alabileceklerdir.

VASA Sigorta; hem tamamlayıcı sağlık hem de özel sağlık sigortası branşlarında farklı şirketlerden teklif çalışması yaparak en uygun primler ile hizmet vermektedir.VASA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.

www.vasasigorta.com.tr

Nenehatun Caddesi No:69/3

G.O.P. ÇANKAYA / ANKARA

0 312 447 8 444

Volkan Akar Ayça Durudoğan volkanakar@vasasigorta.com.tr aycadurudogan@vasasigorta.com.tr

0 532 734 22 22 0 533 068 55 81
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner130

banner141

Kızılcahamam Sanat ve Su Festivali başlıyor
Kızılcahamam Belediyesi Sosyal ve Kültürel Faaliyetleri kapsamında 07-08 Eylül 2018 Tarihlerinde Kültür,...

Haberi Oku