Sağlık:
Kaya Tuzuna Ulaşım Cankirituzu.com İle Daha Kolay!
 
Astım ve alerji başta olmak üzere kalp damar ve obezite gibi birçok hastalığın tedavisinde kullanılan Kaya Tuzu bulunduğu ortamın havasını temizliyor. Dünyanın bir çok yerinde üst solunum yolları rahatsızlığı, astım, bronşit, alerji, polen alerjisi gibi hastalıklarda tedavi amacıyla kullanılıyor. 

Ilgaz Tarım Gıda Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Özkan halkın sağlıklı ve doğal tuz ihtiyacını karşılamak için yıllardır hizmet verdiklerini ve bu hizmeti daha yaygın hale getirmek için İstanbul'da bir ofis açtıklarını, telefon üzerinden sipariş aldıklarını ve son olarak da internet üzerinden cankirituzu.com veya himalayatuzu.com internet siteleriyle  Çankırı Kaya Tuzunu halka hızlı bir şekilde sunduklarını söyledi.

Ürünlerinin hiç bir rafinasyon yada kimyasal işlem görmeden madenden el ile toplandığını söyleyen Bilal Özkan "Kristal kaya tuzunun parçalarından öğütülerek ya da taş halinde %100 doğal olarak müşterilerimize sunulmaktadır" dedi.

Çankırı merkezli firmalarında Lojistik hizmetlerinin iyileştirilmesi, insanların ürünleri bire bir görerek almasını sağlamak ve perakende hizmetleri kolaylaştırmak amacı ile İstanbul'da şube açtıklarını belirten Bilal Özkan "Hizmet kalitemizi arttırmak adına üretim sistemimizi iyileştirdik ve saatte 2 ton öğütme kapasiteli taş değirmenimizi faaliyete geçirdik. El ile dolumda yaşanan olumsuzlukların önüne geçebilmek amacı ile günlük 5 ton paketleme kapasiteli, el değmeden ürünleri paketleyen otomatik ambalaj ünitesini hizmetinize sunduk. Sektörde toptan ve  perakende guruplarına doğal kaya tuzu tedarikçisi oarak lider konumda olan firmamız hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak yoluna devam etmektedir. Hedefimiz, %100 doğal ve işlem görmemiş Kaya Tuzumuzun, Türkiye de ki bütün saglıklı yaşamayı tercih eden insanlarımıza ekonomik şekilde ulaşmasını sağlamaktır" şeklinde konuştu.

Bilal Özkan doğal mineralli kayatuzu kullanmak için https://cankirituzu.com/ adresinden 84 mineralli Şeffaf cam kaya tuzu siparişi verebileceklerini ve daha detaylı bilgiyi ve analiz raporlarını bu siteden inceleyebileceklerini söyledi.

İşte Kaya Tuzu alabileceğiniz adresler:

1- 7 gün 24 Saat 0850 302 66 25 nolu sipariş hattını arayarak Kaya Tuzu siparişlerinizi verebilirsiniz.

2- İsterseniz siparişlerinizi Türkiye'nin her yerinden cankirituzu.com veya himalayatuzu.com internet sitelerinden verebilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

3-  Ya da Cengiztopel Cad. No 74 Ümraniye İSTANBUL adresinden sabah 09:00 Akşam 18:00 saatleri arasında alabilirsiniz.


Neden Çankırı Kaya Tuzu?

Muhteşem bir hayat kaynağı, milyonlarca yıllık oluşum süreci, binlerce yıllık kullanım tarihi, muazzam moleküler yapısı, emsallerinden kat be kat zengin mineral yapısına sahip milli tuzumuz Çankırı tuzu dünyadaki en değerli tuzlardan birisidir, hatta himalaya tuzundan da daha iyidir. Aşağıda bunu kanıtlayan analiz raporu sonuçlarını inceleyiniz.

Çankırı Kaya tuzu 250 - 300 milyon yıl önce oluşmuş çok değerli bir doğal tuzdur. Göl ve deniz tuzları gibi lağım ve sanayi atıkları kesinlikle bulaşmamıştır. İçerisinde 84 element, mineral bulunmaktadır, aynı şekilde insan vücudu da 84 elementten ve su dan oluşmuştur. %100 doğal, rafine edilmemiş katkısız  Çankırı kaya tuzunu tüketerek vücudumuzun mineral ihtiyacını buradan karşılayabiliriz.  

İnsan vücudu mutlaka tuz ve su tüketmelidir. Çünkü vücut tuz ve sudan oluşmaktadır. Fakat piyasada satılan ve üzerinde iyotlu yazan tuzlar, rafine edildikten sonra içerilerine akışkanlık kazansın ve topaklanmasın diye birçok vücuda yabancı kimyasal madde katılmaktadır. Bu kimyasallar ile birlikte alınan tuzu vücut yabancı olarak algılamakta bir kısmını kullanıp diğer kısmını biriktirmekte ve bunun sonucunda birçok hastalığa yol açılmaktadır. Bu rafine tuzlara faydalı diye iyot ilave edilmektedir ancak , faydalı iyot tüketeceğiz diye zararlı kimyasalları da tüketmek zorunda bırakılıyoruz. Aslında vücut iyot ihtiyacını domates, roka, tere, vb bitkilerden ve balıktan doğal yollar ile karşılayabilir.
camkayatuzu14      Tuz doğal olarak kullanılmalıdır ancak , deniz ve göl tuzlarına şehir lağımları ve fabrika kimyasal atıkları bulaştığından rafine edilmeden yani eritilip damıtılıp fırınlanmadan kullanılamazlar. rafinasyon işlemi tuzdaki bütün mineralleri de yok ettiği için sadece sodyum klorür kalır ve bununda kullanımı çok sağlıklı değildir. Bu sebepler ile yeraltı madenlerinden çıkartılan kaya tuzu tüketilmelidir ancak kaya tuzlarının da içlerinde ağır metaller ve farklı karışımlar bulunur bu sebep ile tuzlar kırmızı, pembe, siyah, yeşil ve gri renklerde çıkartılıp rafine edildikten sonra kullanılırlar.
Hiç rafine edilmeden direk tüketilebilecek kaya tuzları oluşumunu tamamen tamamlamış, hiçbir ağır metal ve zararlı bileşen barındırmayan şeffaf cam kristal kaya tuzlarıdır. Fakat bu tuzlar her tuz madeninden çıkmamakta , çıksa bile çok az çıkmaktadır. Şeffaf cam kaya tuzları içlerinde birçok doğal mineral barındırdığı ve işlem görmeden tüketildiği için vücut içerisinde çok daha kolay kullanılır ,vücut elektrik iletimi normale döner ve birçok hastalığın da ortadan kalkmasını sağlar.
Doğal mineralli kaya tuzu kullanmak için sitemizden 84 mineralli Şeffaf cam kaya tuzu siparişi verebilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi ve analiz raporlarını da sitemizden inceleyebilirsiniz.
 
DOKTOR KONTROLÜNDE DÜZENLİ KULLANIMLA ŞU RAHATSIZLIKLARIN TEDAVİSİNDE YARDIMCI OLUR
 
Yüksek tansiyon ( bu hastalık bilindiği gibi beyin kanaması,kalp krizi ,felç, v.s. rahatsızlıklara sebep olur.)
Kilo kontrolü
Depresyon (lityum’la)
Stres (seretonin salgısını sağlamaya yardımcı olur.)
Böbrek taşlarının ve kumlarının. erimesine
Kalp ritmini düzenleme ve kalp damar hastalıkları
Migren,
Kemik erimesi (osteoporoz)
Gut hastalığına
Kireçlenme ve romatizmaya
Kanserli hücrelerin oluşumunu önlemeye ve tedavisine yardımcı olur.
Uyku düzeni sağlar.
Diabet (şeker) hastalığına
Alzheimer(rafineri tuza konan aliminyumlu katkı maddeler alzheimer hastalığa yol açar.)
Astım ve alerjiye (1 litre suya 2 çay kaşığı ÇANKIRI tuzu solesi katılıp her gün 10 dakika buharında durularak tedaviye yardımcı olur. )
Kaslardaki güç kaybına
Yaşlanmayı geciktirir.
Maksimum enerji kaynağı olduğundan yorgunluğa karşı, kramp ve adele ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.
Hafıza, unutkanlık ile ilgili sorunlarda
Sedef, egzama, siğil gibi cilt rahatsızlıklarına,
Akne ve uçukta (ÇANKIRI tuzu solesinden siğil, uçuk ve akneye sürülür ve zamanla iyileşmeye yardımcı olur.)
Cilt lekeleri ve çillere Soleden veya ÇANKIRI tuzundan akşam yatmadan sürüp üstüne kreminizi sürdüğünüzde zamanla pürüzsüz ve parlak bir cilt oluşumuna yardımcı olur.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner130

banner141

Sıcak çok sıcak, daha da sıcak olacak mı?
Türkiye genelinde sıcak havalar vatandaşlara zor anlar yaşatıyor. Günlük sıcaklıklar çeşitli hastalıklara...

Haberi Oku